Obchodní podmínky

Obchodní podmínky - Vaše FOTOGRAFIE proměníme v překrásné dárky...

hrnkomanie.cz

Obchodní podmínky

 

Přečtěte si prosím pozorně podmínky nakupování v obchodě HRNKOMANIE.CZ.

 

1. ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ

 

a. Provozovatelem eshopu HRNKOMANIE.CZ je Aleš Durdiak, Družstevní 248, Tábor – Čekanice 390 02, IČ 02288397. Další kontaktní údaje na eshop jsou uvedeny v záložce Kontakt na webu www.hrnkomanie.cz.

 

b. Objednávajícím se stává ten, kdo si prostřednictvím eshopu objedná zboží nebo služby. Veškeré objednávky uskutečněné na www.hrnkomanie.cz jsou považovány za závazné. Objednáním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem, které jsou k dispozici na www.hrnkomanie.cz, a že s nimi souhlasí.

 

c. Každá objednávka je potvrzena formou e-mailové zprávy zaslané zákazníkovi.

 

d. Právní vztahy vzniklé uzavřením kupní smlouvy se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku, zejména ustanoveními o uzavírání smluv za použití prostředků komunikace na dálku.

 

e. Provozovatel bude při zpracování objednávky pracovat s těmi údaji (např. adresa objednávajícího), které byly uvedeny v okamžiku uskutečnění objednávky. Objednávající zároveň prohlašuje, že jsou tyto údaje pravdivé a že si je při uskutečnění objednávky zkontroloval.

 

 

2. ZBOŽÍ

 

a. Eshop je zaměřen na prodej keramiky s potiskem, případně na prodej jiných zejména reklamních předmětů s potiskem (magnetky, tašky, samolepky atd.).

 

b. Veškeré informace o produktu a jeho variantách jsou uvedeny přímo na stránce daného produktu, případně z této stránky vede odkaz na obecnou charakteristiku platnou i pro daný produkt.

 

c. Provozovatel si vyhrazuje právo na drobné odchylky v barvách zobrazených na webu a barvách keramiky či potisku keramiky. Provozovatel si dále vyhrazuje právo na drobné odchylky ve velikosti či kompozici nabízených motivů.

 

 

3. CENA ZBOŽÍ

 

a. U každého zboží je uvedena aktuální cena. V pokladně je potom připočten poplatek za poštovné (viz Doprava zboží).

 

b. Veškeré ceny za zboží i za služby uvedené na webu jsou konečné. Nejsme plátci DPH.

 

 

4. DOPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

 

a. Veškeré zboží je zasíláno přes ČESKOU POŠTU případně ZÁSILKOVNU.CZ.

 

b. Cena za zaslání zboží není součástí ceny zboží.

 

c. Zboží je zabaleno a odesíláno v běžné kartonové krabici.

 

d. Provozovatel nenese zodpovědnost za případné poškození zboží subjektem dopravce vzniklé při dodávce zboží. Vlastnické právo k objednanému zboží nabývá objednávající okamžikem předání zboží dopravci ze strany provozovatele. Okamžikem převzetí zboží objednávajícím přechází na něho odpovědnost za nahodilou zkázu, poškození či ztrátu zboží.

 

e. Zboží je doručováno pouze v rámci území České republiky.

 

 

5. ZPŮSOB PLATBY

 

a. Na dobírku - příslušnou částku zaplatí kupující při převzetí zásilky od dopravce

 

 

6. PRÁVO NA ODSTOUPENÍ

 

a. Byla-li smlouva uzavřena při použití prostředků komunikace na dálku, má objednávající právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do

14 dnů od převzetí plnění.

 

b. Pokud se objednávající rozhodne tohoto práva využít, je povinen zboží vrátit zpět v neporušeném stavu. Zboží musí být kompletní, nepoužité, nepoškozené a ideálně v původním obalu. Zboží je nutné vracet výhradně poštou (tak, aby bylo možné potvrdit řádné převzetí provozovatelem), a to na adresu provozovatele.

 

Aleš Durdiak

Hrnkomanie.cz „Odstoupení“

Družstevní 248

Tábor – Čekanice 390 02

 

V žádném případě nám nezasílejte na dobírku. Zásilka nebude převzata.

 

Zboží odešlete nejpozději do 14ti dnů od jeho převzetí a to včetně dokladu o nabytí zboží v našem obchodě hrnkomanie.cz.

Náklady na vrácení zboží nese objednávající. Peníze lze vrátit pouze formou převodu na účet objednávajícího. Vrací se pouze částka za zboží, nikoli peníze za poštovné nebo balné.

 

 

7. REKLAMACE ZBOŽÍ

 

a. Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem.

 

b. Objednávající je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady. Případné vady je objednávající povinen neprodleně hlásit provozovateli. Objednávající je povinen při převzetí zkontrolovat stav zásilky a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. V případě, že objednávající potvrdí podpisem v dokladech dopravce převzetí zásilky, tak již není možné uplatnit dodatečné reklamace na neúplnost či poškození zásilky.

 

c. Za vady vzniklé dopravcem neručíme. Poškození zboží při přepravě je nutno vyřídit přímo s dopravcem. Informace Vám sdělí dopravce

 

d. Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

 

e. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení, na vady vzniklé běžným používáním, na nesprávné použití výrobku, nesprávné skladování, nesprávné ošetřování a mytí výrobku (viz Ošetřování keramiky).

 

f. V případě reklamace nás kontaktujte, zboží zašlete na adresu provozovatele

 

Aleš Durdiak

Hrnkomanie.cz „Reklamace“

Družstevní 248

Tábor – Čekanice 390 02

 

Zboží zašlete včetně popisu vady a dokladu o nabytí zboží v našem obchodě. Oprávněná reklamace bude vyřízena co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů. Peníze lze vrátit pouze formou převodu na účet objednávajícího. Vrací se pouze částka za zboží, nikoli peníze za poštovné nebo balné.

 

V žádném případě nám nezasílejte na dobírku. Zásilka nebude převzata.

 

 

8. NÁKLADY NA POUŽITÍ KOMUNIKAČNÍCH PROSTŘEDKŮ NA DÁLKU

 

a. Provozovatel nepoužívá žádné komunikační prostředky s nestandardními tarify. Lze jej kontaktovat pomocí běžně dostupných komunikačních prostředků (pošta, email, telefon) v rámci tarifů a cen, které jsou pro danou službu běžné.

 

 

9. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

a. Povinností hrnkomanie.cz je dodržování zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a informací. Objednávkou přes náš internetový obchod souhlasí objednávající závazně se zpracováním osobních údajů pro účely hrnkomanie.cz v rozsahu zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a informací. Na telefonickou nebo písemnou žádost zákazníka mohou být jeho osobní údaje v databázi hrnkomanie.cz změněny nebo odstraněny.

 

 

10. OŠETŘOVÁNÍ KERAMIKY

 

a. Před prvním a následně po každém použití keramiku umyjte tekutým čistícím prostředkem určeným na mytí nádobí. Nikdy na mytí keramiky nepoužívejte agresivní mycí prostředky, prostředky na bázi písku, ostré předměty a drátěnky! Nádobí lze mýt i v myčce na nádobí, ovšem z dlouhodobého hlediska se toto nedoporučuje. Dlouhodobě nedoporučujeme rovněž ponechávat keramiku na přímém slunečním světle.

Copyright © www.hrnkomanie.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.hrnkomanie.cz